Servis
Fiat Servis Ford Servis Servis Randevusu Anlaşmalı Sigorta Firmaları Oto Koruma Sistemleri Muayene Öncesi Kontrol Bakım Periyodları İletişim Ford Kamyon Servis
 

Ford Yetkili Servis


Yetkili Servisimiz; Ford Uzmanlığı, doğru ekipmanlar, Orijinal Yedek Parçalar ile kaliteli, doğru hizmet ve paranızın gerçek değeri için gidebileceğiniz en doğru adrestir. Ford Yetkili Servisimizde aracınızla ilgili bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Garantili ve uygun fiyatlı bakım-onarım, boya-kaporta tamiratları, aksesuar çeşitleri, lastikler, jantlar ve 5 yıldızlı hizmet... Yetkili Servislerimiz size en iyi servis ve bakım standartlarını sunarak, araç sürüşünüzün her kilometresinin keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar.

Sadece sizin dikkat edilmesini istediğiniz işler değil, araç her yönüyle incelendiğinde ileride sorun yaratabilecek noktalar konusunda da bilgi alabilirsiniz. Aracınızın verimli çalışabilmesi için Garanti ve Servis kılavuzunda belirtilen tüm periyodik bakımları ve eğer gerekirse onarımları periyodik bakım süreleri dolmadan yaptırmanızı tavsiye ederiz.